Книга "Велика книга чоловічої мудрості" — подарункове видання

Спеціальна ціна 6 800,00 ₴ Звичайна ціна 8 000,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006142Д

Розмір: 16*22,5*5,7 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

У ексклюзивному виданні "Велика книга чоловічої мудрості" читачі знайдуть висловлювання знаменитих представників сильної статі і оповідання про випадки з життя, в яких, як в дзеркалі, відбивалися думки і переконання того або іншого правителя, воєначальника, художника, артиста, героя міфу.

Книга розбита на декілька розділів. Вони відповідають певним ролям, які шановані чоловіки грають у світі: правитель, воїн, наставник. Читання цієї книги комусь принесе відпочинок і розвагу, а комусь користь, тому що дозволить краще зрозуміти прояви чоловічого характеру і мотиви поведінки сильної статі, дасть приклади того, як поступати в різноманітних життєвих ситуаціях.

Шкіряна палітурка книги прикрашена посрібленою медалью з зображенням Наполеона та золотим тисненням на шкірі, на трьохсторонній обріз книги нанесено орнамент. Подарункове видання може бути прекрасним елітним подарунком будь-якому чоловікові, в той же час, читання цієї книги буде захоплюючим зайняттям і для представниць прекрасної статі.

Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують