Подарункова книга "Велика книга жіночої мудрості" у шкіряній палітурці

Спеціальна ціна 9 800,00 ₴ Звичайна ціна 11 529,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006155

Розмір: 19*27*5,3 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Ця унікальна книга - літературний памʼятник видатним жінкам в історії людства, слава яких з роками не меркне, а стає все яскравішою. Портретна галерея незабутніх жінок - легенд при владі, в науці, мистецтві, літературі. Ці незрівнянні жінки визначили обличчя своєї епохи. Вони - гордість і слава. Жінки, котрі вершили історію, творили художніх творах, створювали науку, творили мистецтво, панували на картинах, у художніх творах. Ними захоплювалося людство. Вони панували в кіно і виблискували на сцені. Жінки, які відіграли найважливішу роль у розвитку світової цивілізації та залишили незабутній слід в історії.

Екслюзивне видання "Велика книга жіночої мудрості" — стане чудовим подарунком для жінки-керівника, бізнес-леді або просто успішної жінки в різних сферах життя. Подарункова книга може надихнути жінку на нові досягнення, допомагаючи знайти мотивацію та наполегливість у своїх діях. Такий унікальний подарунок може бути не лише корисним джерелом інформації та порад для жінок, але й особистим і вдячним подарунком, який підкреслить вашу підтримку та визнання їхньої ролі та досягнень.

Книгу представлено у подарунковому вигляді. Палітурка ручної роботи оздоблена золотим тисненням, прикрашена металевою копією медалі з зображенням Афіни Паллади. Медаль вкрито шаром срібла. На трьохсторонній обріз книги нанесено орнамент. Замовляйте екслюзивний подарунок для жінки в магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!