Подарункове видання книги "48 законів влади" у шкіряній палітурці

Спеціальна ціна 8 600,00 ₴ Звичайна ціна 10 118,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006156

Розмір: 15,5*23*5,3 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Сорок вісім хитрих, безжальних, повчальних законів влади від Роберта Гріна, які стануть у пригоді кожному, хто прагне досягати вершин. Як навчитися долати перешкоди й перетворювати їх на успіх? Де черпати енергію та натхнення для сильних вчинків? Як подолати страх і змусити долю грати за вашими правилами? Книжка навчить вас розставляти пріоритети, вивчати й розуміти людей, опановувати власні емоції й не говорити більше, ніж потрібно. Практичні поради, що ґрунтуються на 48 законах Гріна, допоможуть усім, хто жадає успіху, прагне впевнено йти до мети й завойовувати світ.

Подарункове видання книги "48 законів влади"  це відмінний vip-подарунок для людини, яка цікавиться лідерством, питаннями влади, впливу та стратегій управління. "48 законів влади" є впливовою книгою, яка викликає обговорення та дискусії, вона стане чудовим додатком до колекції книг.

Колекційне видання оформлено у подарунковому форматі. Шкіряна палітурка ручної роботи прикрашена гарними мідними накладками, які вкриті сріблом. Респектабельність подарункового видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!