Подарункове видання "Мудрість лідера"

Спеціальна ціна 11 220,00 ₴ Звичайна ціна 13 200,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006168

Розмір: 17*25*5,5 см

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Екслюзивна книга "Мудрість лідера" містить висловлювання перших осіб різних держав і лідерів великих організацій, які досягли видатних результатів у своїй професійній діяльності. Кожна з наведених у книжці фраз є справжньою інтелектуальною перлиною, в якій зосереджено багатий життєвий досвід найталановитіших і найуспішніших представників своєї справи. Герої книжки - представники різних народів і часів, вихідці з різного соціального середовища, фахівці багатьох сфер діяльності, у книзі зібрані їх лаконічні філософські висловлювання, уривки з повчальних трактатів, іронічні нотатки та каламбури.

Екслюзивне видання "Мудрість лідера" — це відмінний vip-подарунок для людини, яка цікавиться розвитком особистості, управлінням та лідерством. Подарункова книга буде не лише корисним джерелом інформації, але і підкреслить вашу підтримку та віру в потенціал отримувача.

Подарункова книга зі шкіряною палітурки ручної роботи оздоблена золотим та блінтовим тисненням. Респектабельність подарункового видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!