Книга "Скарби світової мудрості"

Спеціальна ціна 13 950,00 ₴ Звичайна ціна 16 412,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006050

Розмір книги: 15,5*21 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: російська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Ця книга - справжня скарбниця світової мудрості. У ній представлені вислови відомих філософів, письменників, поетів, музикантів та громадських діячів усіх часів. Всі вони без винятку залишили свій слід історії. Багато з імен цих гідних людей давно на слуху, але ми рідко знаємо, наскільки цікаві особистості за ними стоять.

Їх роздуми про життя і долю, щастя і успіху, про чесноти і вади, про людину і суспільство, влада і свободу змусять вас поглянути на світ більш широким поглядом.

Книга "Скарби світової мудрості" зібрала в собі кращі всілякі афоризми і вислови мудреців, філософів, письменників, і просто великих людей. Подарункове видання містить в собі глави філософії про життя, про щастя, про успіх і гармонії, про розвиток і процвітання.

Видання стане ідеальним подарунком для рідних, колег і друзів, до таких свят, як ювілей, іменини, день народження і іншим святкових подій.

Подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Вся книга прикрашена красивими мідними накладками, які покриті сріблом, а також, по всьому периметру, книга прикрашена золотим тисненням. На книзі є декорації якісними стразами. З бічної частини книги є кольоровий зріз і замок.

З цим товаром найчастіше купують