Екслюзивний пернач (булава) у футлярі з гетьманами України

Спеціальна ціна 22 530,00 ₴ Звичайна ціна 26 506,00 ₴
В наявності
Артикул
0402001009

Матеріал: мідь, посріблення, позолота, дерево, емалі, екошкіра

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Пернач як холодна ударна зброя, різновид булави відомий з XIV ст. Пернач це булава з металевими пластинами, прикріпленими до верхівки, яких може бути різна кількість. Шестопер один із найпопулярніших варіантів пернача з 6 пластинами. Уздовж усієї рукояті булави розташовані кільцеві валики, які виконують функцію гарди та забезпечують опору для рук. Також пернач може мати гострі наконечники на своїх кінцях.

Булава є історичним статусним подарунком, який несе в собі славу козацтва і легендарність далеких часів. Подарувавши чоловікові пернач, ви не тільки потішите його, але й висловите визнання, підкреслите його лідерські якості та авторитет. Крім того, булава стане чудовою прикрасою інтер'єру кабінету і займе почесне місце у будь-якій колекції. Пернач можна піднести іноземному гостю, як символ нашої країни.

Подарунковий варіант пернача було виготовлено ювелірною майстернею з металу та вкрито шаром золота. VIP-подарунок упаковано у подарункову коробку з екошкіри ручної роботи з золотим тисненням. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для чоловіка у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують