Подарункове видання книги "48 законів влади" у шкіряній палітурці

Спеціальна ціна 6 800,00 ₴ Звичайна ціна 8 000,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006144

Розмір: 15,5*22,5*4,5 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Сорок вісім хитрих, безжальних, повчальних законів влади від Роберта Гріна, які стануть у пригоді кожному, хто прагне досягати вершин. Як навчитися долати перешкоди й перетворювати їх на успіх? Де черпати енергію та натхнення для сильних вчинків? Як подолати страх і змусити долю грати за вашими правилами? Книжка навчить вас розставляти пріоритети, вивчати й розуміти людей, опановувати власні емоції й не говорити більше, ніж потрібно. Практичні поради, що ґрунтуються на 48 законах Гріна, допоможуть усім, хто жадає успіху, прагне впевнено йти до мети й завойовувати світ.

Подарункове видання книги "48 законів влади" це відмінний vip-подарунок для людини, яка цікавиться лідерством, питаннями влади, впливу та стратегій управління. "48 законів влади" є впливовою книгою, яка викликає обговорення та дискусії, вона стане чудовим додатком до колекції книг.

Видання оформлено у подарунковому форматі. Шкіряна палітурка ручної роботи оздоблена золотим та блінтовим тисненням, декорована металевою накладкою у вигляді картуша з левом. Лев — один із найпоширеніших символів величі протягом тисяч років. Він символізує мужність, силу, царську владу, хоробрість, мудрість і багатство. Респектабельність подарункового видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!