Екслюзивне видання "Мудрість лідера"

Спеціальна ціна 12 275,00 ₴ Звичайна ціна 14 441,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006071BZ

Розмір книги: 15,5*22 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення, позолота

Мова: російська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Екслюзивна книга "Мудрість лідера" містить висловлювання перших осіб різних держав і лідерів великих організацій, які досягли видатних результатів у своїй професійній діяльності. Кожна з наведених у книжці фраз є справжньою інтелектуальною перлиною, в якій зосереджено багатий життєвий досвід найталановитіших і найуспішніших представників своєї справи. Герої книжки - представники різних народів і часів, вихідці з різного соціального середовища, фахівці багатьох сфер діяльності, у книзі зібрані їх лаконічні філософські висловлювання, уривки з повчальних трактатів, іронічні нотатки та каламбури.

Екслюзивне видання "Мудрість лідера" — це відмінний vip-подарунок для людини, яка цікавиться розвитком особистості, управлінням та лідерством. Подарункова книга буде не лише корисним джерелом інформації, але і підкреслить вашу підтримку та віру в потенціал отримувача.

Видання оформлено у подарунковому форматі. Шкіряна палітурка ручної роботи оздоблена золотим та блінтовим тисненням, декорована металевою накладкою у вигляді картуша з левом. Лев — один із найпоширеніших символів величі протягом тисяч років. Він символізує мужність, силу, царську владу, хоробрість, мудрість і багатство. Респектабельність подарункового видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують