Подарункова книга "Бути лідером" у шкіряній палітурці

Спеціальна ціна 7 480,00 ₴ Звичайна ціна 8 800,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006169

Розмір: 17*25*5,2 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Автор книги Девід Рубенштейн спілкувався з відомими лідерами про їх життєвий шлях, ухвалення рішень, невдачі та зміни. Він зібрав найкращі інтерв’ю, а з ними - принципи та філософію сучасних візіонерів, натхненників та інноваторів. Книга надихає не відступати, не здаватися та не зневірюватися у собі та своїх цілях. Книга наповнена мудрістю та порадами лідерів: президентів, засновників великих компаній та всесвітньо відомих благодійників.

Екслюзивне видання "Бути лідером" — це відмінний vip-подарунок для людини, яка цікавиться розвитком особистості, управлінням та лідерством. Подарункова книга буде не лише корисним джерелом інформації, але і підкреслить вашу підтримку та віру в потенціал отримувача.

Книгу представлено у подарунковому вигляді. Шкіряна палітурка ручної роботи оздоблена золотим та блінтовим тисненням, декорована металевою накладкою у вигляді картуша з левом. Лев — один із найпоширеніших символів величі протягом тисяч років. Він символізує мужність, силу, царську владу, хоробрість, мудрість і багатство. Респектабельність подарункового видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!З цим товаром найчастіше купують