Книга "Великі полководці"

Спеціальна ціна 5 775,00 ₴ Звичайна ціна 6 794,00 ₴
В наявності
Артикул
0302008035

Розмір книги: 22*30*3,5 см

Матеріал: шкіра

Мова: російська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Протягом всієї історії народи, яким пощастило дати світові великих полководців, були в змозі захистити власну землю і навіть диктувати свою волю сусідам.

Яка з блискучих перемог Ганнібала, здобутих ним над римськими арміями, була найбільшою? Яку тактику Юлій Цезар використовував, щоб перемогти Помпея при Фарсалі? Як зміг Олександр Великий домогтися такої відданості від своїх військ, щоб провести їх через половину Азії в пошуках нових територій для завоювань? Які якості зробили Аттілу, вождя гунів, генієм стратегії? Як зміг Генріх V домогтися перемоги при Азенкурі з такими незначними втратами, в той час як кінні французькі лицарі гинули тисячами?

Відповіді на ці питання, а також на безліч інших ви знайдете у великому дослідженні, котре в хронологічному порядку розповідає про знаменитих полководців Стародавнього світу і Середньовіччя: від Алківіада до Аттіли, від Ганнібала до Генріха V і від Трояна до Тамерлана. Біографії супроводжуються оглядами битв або кампаній, доповненими кольоровими планами битв або картами походів, які дають можливість побачити грандіозні досягнення полководців на полях битв.

Книга оформлена в дизайнерські шкіряні палітурки з золотим тисненням та посрібненою металевою накладкою.

З цим товаром найчастіше купують