Книга "Богдан Хмельницький" І.П.Крип'якевич у шкіряній палітурці

Спеціальна ціна 8 300,00 ₴ Звичайна ціна 9 765,00 ₴
В наявності
Артикул
0302002157

Розмір: 18,5*25*5,2 см

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Подарункове видання книги "Богдан Хмельницький" відомого історика І.П.Крипякевича присвячена історичній ролі Богдана Хмельницького як керівника Визвольної війни українського народу 1648-1654 рр. Автор широко використав такі унікальні історичні документи, як літописи, щоденникові записи учасників та очевидців описуваних подій, а також польскі хроніки, царські грамоти, гетьманські універсали, малодоступні історичні дослідження. Автор всебічно висвітлює життя Богдана Хмельницького, перебіг та стан визвольної війни. На широкому історичному тлі проаналізовані питання організації запорізьких військ - їх численність, військові формування, озброєння, фортифікаційна майстерність, стратегія та тактика ведення бойових операцій.

Екслюзивне видання "Богдан Хмельницький" — це чудовий подарунок для тих, хто цікавиться історією України та її визначними постатями. 

Подарункове видання оформлено у шкіряну палітурку ручної роботи оздоблена картиною, відтвореною методом сублімації і декорована золотим та блінтовим тисненням. Трьохсторонній обріз прикрашено орнаментом, шовкове лясе підкреслює респектабельність оформлення. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!З цим товаром найчастіше купують