Подарункове видання "Ілюстрована історія України" Грушевський М.С у дерев'яній коробці

Спеціальна ціна 65 450,00 ₴ Звичайна ціна 77 000,00 ₴
В наявності
Артикул
0501002001

Розмір книги: 30*23*7,5 см

Матеріал: дерево, шкіра, мідь, посріблення, позолота, холодні емалі

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Колекційне видання "Iлюстрована історія України" - це не лише документ, що фіксує ключові події минулого, а й незамінний виріб для всіх, хто прагне зрозуміти та вдячно відчути спадщину, що дорога кожному українцю. Це не тільки цінне джерело знань, але і прекрасний вишуканий подарунок для тих, хто цінує культурні традиції та глибоке розуміння історії, що впливає на сучасність.

Автор "Ілюстрованої історії України" Михайло Грушевський (1866-1934) - видатний український історик, громадський та політичний діяч, автор близько 2000 робіт з історії, соціології, літератури, етнографії, фольклору. Представлене видання в цілому зображує становлення й розвиток економіки, культури та державності України, яка ніколи не вдавалась до експансії й постійно вела визвольні війни, захищаючи сусідні країни від турецько-татарської навали. Багато місця відведено тут українсько-російським та українсько-польським зв'язкам, козацтву та козацькій республіці, демократичні підвалини якої стали основоположним принципом першої в Європі української Конституції 1710 р., створеної гетьманом П. Орликом. Книга приваблює яскравим художнім стилем і читається, як захоплюючий літературний твір.

Подарункове видання представлено у дерев'яній коробці ручної роботи декором якої слугують позолочені мідні накладки та інкрустація кристалами Swarovski, що надає шарму і вишуканості всьому виробу. Шкіряна палітурка ручної роботи оздоблена мідними накладками тонкої роботи вкритими шаром срібла, золота та холодними італійськими емалями. Респектабельність екслюзивного видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують