Екслюзивна книга «Ілюстрована історія України» Грушевський М.С.

Спеціальна ціна 9 938,00 ₴ Звичайна ціна 11 692,00 ₴
В наявності
Артикул
0302002101

Розмір: 22,5*30 см

Матеріал: екошкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Колекційне видання "Iлюстрована історія України" це не лише документ, що фіксує ключові події минулого, а й незамінний виріб для всіх, хто прагне зрозуміти та вдячно відчути спадщину, що дорога кожному українцю. Це не тільки цінне джерело знань, але і прекрасний вишуканий колекційний подарунок для тих, хто цінує культурні традиції та глибоке розуміння історії, що впливає на сучасність.

Автор "Ілюстрованої історії України" Михайло Грушевський видатний український історик, громадський та політичний діяч, автор близько 2000 робіт з історії, соціології, літератури, етнографії, фольклору. Представлене видання в цілому зображує становлення й розвиток економіки, культури та державності України, яка ніколи не вдавалась до експансії й постійно вела визвольні війни, захищаючи сусідні країни від турецько-татарської навали. Багато місця відведено тут українсько-російським та українсько-польським зв'язкам, козацтву та козацькій республіці, демократичні підвалини якої стали основоположним принципом першої в Європі української Конституції 1710 р., створеної гетьманом П. Орликом. Книга приваблює яскравим художнім стилем і читається, як захоплюючий літературний твір.

Екслюзивне видання оформлено у подарунковому форматі. Палітурка книги ручної роботи прикрашена золотим та блінтовим тисненням на шкірі. Респектабельність екслюзивного видання підкреслює шовкове лясе та розписаний орнаментом трьохсторонній обріз. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують