Булава Богдана Хмельницкого в подарунковому футлярі (копія)

Спеціальна ціна 78 500,00 ₴ Звичайна ціна 92 353,00 ₴
В наявності
Артикул
0402001001

Матеріал: гальванопластика, мідь, посріблення, позолота, ювелірне каміння, шкіра

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Богдан Хмельницький видатний український політик, полководець та дипломат, ватажок національно-визвольної боротьби 1648-1657 р. р., творець держави та перший гетьман України.

Булава це символ влади, що втілює велич і мужність. Вона стала символом нашої держави. Подарунковий варіант булави Богдана Хмельницького було виготовлено ювелірною майстернею з металу та вкрито шаром срібла та золота, інкрустовано камінням. Булаву упаковано дерев'яну подарункову коробку ручної роботи, прикрашену посрібленими металевими накладками: портрет Богдана Хмельницького в обрамленні військових атрибутів та декоративних кутових прикрас. Коробку декоровано блінтовим тисненням і зсередини вистелено тканиною вишневого кольору, що підкреслює респектабельність ювелірного виробу.

Булава є історичним vip-подарунок, який несе в собі славу козацтва і легендарність далеких часів. Подарувавши чоловікові пернач, ви не тільки потішите його, але й висловите визнання, підкреслите його лідерські якості та авторитет. Крім того, булава стане чудовою прикрасою інтер'єру кабінету і займе почесне місце у будь-якій колекції. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для чоловіка у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!


З цим товаром найчастіше купують