Книга "Рубаї" Омар Хайям

Спеціальна ціна 22 200,00 ₴ Звичайна ціна 26 118,00 ₴
В наявності
Артикул
0303004003

Розмір книги: 22,5*30 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення, позолота

Мова: російська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Омар Хайям зміг внести величезний внесок в розвиток науки, зробивши ряд найважливіших відкриттів в області математики, астрономії, фізики.

Його знання і талант оцінили і ті, хто був при владі. Завдяки цьому Омар Хайям зміг займатися науковою діяльністю при дворі караханідского принца Хакана Шамс ал-Мулк. У віці 26 - ти років його запросили на службу до царського двору султана Малик - шаха в місто Ісфахан.

Незважаючи на поширену думку, Омар Хайям не був ні п'яницею, ні паливодою, ні бешкетником - вірші Омара Хайяма носять двоякий сенс. Він спеціально наділяв свої думки в словесну символіку, використовуючи особливу лексику життєвого плану для вираження того, чого він досяг у духовному. Це давало можливість вільно висловлювати те, що не можна було сказати вголос відкритим текстом. Він використовував методи суфіїв, з вченням і творчістю яких він був добре знайомий, у яких вираз земної любові символізує любов до Бога, зустріч з коханою - пошук шляхів до Бога, осяяння. Під вином малося на увазі джерело мудрості, божественна благодать, досягнення божественного екстазу. Гончар, гончарна майстерня - взаємовідношення між творцем, світом і індивідуумом. Погляньте на рубаї Омара Хайяма під новим кутом.

Книга оформлена у шкіряну палітурку та оздоблена вишуканими металевими накладками.

З цим товаром найчастіше купують