Книга "Енциклопедія банківської справи України"

Спеціальна ціна 17 560,00 ₴ Звичайна ціна 20 659,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006151

Розмір книги: 22*27,5*5,6 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Подарункове видання великого дослідницького твору, який дає всебічний огляд банківської системи України, її структури, функції, ролі в економіці країни. Ця енциклопедія є цінним джерелом інформації для студентів, професіоналів у галузі фінансів та банківської діяльності, а також для всіх, хто цікавиться банківським сектором України. В енциклопедії представлено не лише тлумачення банківських термінів та понять, а й цілісне коло систематизованих знань про банківську справу.

Енциклопедія містить близько 1500 статей. Більшість з них присвячена розкриттю банківських та фінансових понять і категорій, їх функціонування у сучасній банківській практиці. Великий блок становлять біографічні статті про визначних фінансистів, банкірів, організаторів, авторитетних вчених і заслужених практиків банківської справи України, які стояли біля її витоків, і тих, що сприяли становленню банківської системи незалежної України.

Подарункове видання оформлено в шкіряні палітурки ручної роботи оздоблені золотим та блінтовим тисненням. Корінець книги прикрашено реплікою пам'ятної медалі "100 років від дня заснування Українського державного банку". На медалі розміщено угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ. У восьмикутному картуші на дзеркальному тлі зображено алегоричні жіночі фігури, які символізують торгівлю, багатство, добробут, могутність та щедрість і тримають розгорнутий сувій із зображенням емблеми Національного банку України. Унизу - рік карбування медалі - 2017. Пам`ятна медаль випущена на відзначення 100-річчя Української революції 1917 - 1921 рр. та створення першого центрального банку України. Одним із перших законодавчих актів Центральної Ради Української Народної Республіки був закон про заснування Українського державного банку, який відіграв важливу роль у визвольних змаганнях українців тих років, а також у набутті ними власного досвіду банківництва. Саме ця медаль надає винятковості оформлення виданню.

З цим товаром найчастіше купують