Подарунковий набір для віскі "Тризуб"

Спеціальна ціна 5 990,00 ₴ Звичайна ціна 7 047,00 ₴
В наявності
Артикул
0507000089

Розмір подарункової коробки: 38*35*13,5 см

Об'єм: 330 мл

Матеріал: мідь, посріблення, скло

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Авторський ансамбль з кришталю та металу "Сріблястий тризуб" підкорить серця любителів української історії. Легенда, що тягнеться з далеких часі про наш тризуб надихнула ювелірів на його втілення у благородному металі.

Витончені кришталеві кубки ювеліри прикрасили металевими накладками, котрі вкриті шаром срібла із зображенням державного герба. Український тризуб вже давно значить більше для українців, аніж тільки герб. Він став символом віри, сили та незалежності. З ним йшли у бій князі Київської Русі. На державному гербі України зображено знак Київської держави часів Володимира Великого – тризуб. Як герб України його запроваджено 1918 року. За всіх часів тризуб шанувався як магічний знак, оберіг від злих сил та охоронний амулет для свого носія.

Подарунок несе сакральний зміст. У цих чарах будь-який напій стає особливим. Він насичується символізмом тризуба, що пройшов крізь віки та століття. Дзвін цих кубків звучатиме радістю славних перемог. Переливи срібла надають розкоші набору.

Елегантність та дизайнерське вплетення української історії дозволяє використовувати цей набір для вишуканого сервірування святкового столу.

Набір упаковано в коробку синього кольору, вистелену з середини шовком кольору чорноморської хвилі.Залишилося тільки наповнити келихи благородним напоєм і відчути в моменті смак перемоги і велич історії.