Книга "Державотворець. Про військове мистецтво" Нікколо Макіавеллі

Спеціальна ціна 5 650,00 ₴ Звичайна ціна 6 647,00 ₴
В наявності
Артикул
0302008070

Розмір: 13*17,5*4,2 см

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Нікколо Макіавеллі — відомий італійський філософ і політик епохи Відродження, займав у Флоренції посаду державного секретаря та відповідав за дипломатичні зв’язки республіки.

"Державотворець" це трактат про правління і методології захоплення влади, про уміннях які потрібні правителю. Книга була написана в 1513 року, але опублікована лише в 1532 році, через п'ять років після смерті автора. Книга є фундаментальною працею свого часу. Нікколо Макіавеллі описує принципи і підходи до влади, матеріали не застаріли до сих пір і актуальні в сучасній політиці.

Трактат "Про військове мистецтво" єдиний політичний твір Макіавеллі, опублікований за життя. Ця праця одна з кращих книг про військову справу, нарівні з "Записками про галльську війну" Гая Юлія Цезаря і "Мистецтвом війни" Сунь Цзи. Завдяки глибокому аналізу військової справи давніх часів і сучасної автору дійсності, а також важливих висновків щодо організації і застосування збройних сил.

Книга виконана у подарунковому варіанті. Шкіряна палітурка ручної роботи прикрашена золотим та блінтовим тисненням, оздоблена портретом автора, виготовленому методом сублімації. Трьохсторонній обріз книги декоровано в стилістиці традицій французьких палітурок XIX століття. Шовкове лясе довершує респектабельне оформлення видання. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!