Подарункове видання "Історія українського козацтва"

Спеціальна ціна 6 150,00 ₴ Звичайна ціна 7 235,00 ₴
В наявності
Артикул
0302002159

Розмір: 17*25*5,5 см

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Подарункове видання книги "Історія українського козацтва"

Через сто років після появи ґрунтовних праць з історії української козаччини Михайла Грушевського та Дмитра Яворницького сучасні українські історики на основі новознайдених документів і матеріалів та досягнень новітньої історичної науки створили узагальнений образ українського козацтва. До першого тому увійшли нариси, які охоплюють генезу та еволюцію козацтва, його цивілізаційну типологію, систему ціннісних орієнтацій та становлення політичної культури.

Окрім того, розглянуто питання соціальної, військової, політичної та державотворчої діяльності українського козацтва від найдавніших часів до кінця XVIII століття.

Дизайнери презентували "Історію українського козацтва" у подарунковому оформленні, розробленому безпосередньо для цього видання. Книгу вбрано у палітурку ручної роботи з шкіри, що оздоблена блінтовим та золотим тисненням, прикрашено сублімацією. Трьохсторонній обріз книги  розмальовано сюжетами на козацьку тему. Шовкове лясе довершує респектабельне оформлення видання. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують