Подарункова книга "Брама Європи"

Спеціальна ціна 4 990,00 ₴ Звичайна ціна 5 871,00 ₴
В наявності
Артикул
0302002112

Розмір книги: 16*22 см

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Подарункова книга "Брама Європи" цікаво й доступно розповідає про історію нашої держави від часів Геродота до подій на Сході України сьогодні. Це авторитетне, екслюзивне видання допоможе краще зрозуміти події минулого, а через них – і наше сьогодення. Автор фокусує увагу на українцях як найбільшій демографічній групі, а згодом – головній силі, що стояла за створенням сучасної нації. Дізнайтеся, як наші предки «призвали варягів на царювання», як наша країна боролася за право бути незалежною, пройшла крізь часи кріпацтва, комуністичного терору й Голодомору, Другої світової війни та врешті-решт отримала незалежність. "Брама Європи" — це правдива історія нашої країни, наших прагнень та життя! Пориньте у спогади предків та їхні долі, що вирішили наше сьогодення!

Книгу представлено у подарунковому вигляді. Шкіряна палітурка ручної роботи оздоблена золотим та блінтовим тисненням, декорована металевими позолоченими накладками у вигляді тризуба та скіфів.
Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують