Книга "Родинна книга" у шкірянній палітурці — подарунок на весілля

Спеціальна ціна 20 890,00 ₴ Звичайна ціна 24 576,00 ₴
В наявності
Артикул
0302006031

Розмір: 30*23*5,5 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення, позолота, емаль

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Пишаючись своїми предками, не лишай такої можливості своїх нащадків. Родинні цінності - це звичаї і традиції, які передаються з покоління в покоління. Це - почуття, завдяки яким вона стає міцною. Це - все те, що люди переживають разом всередині будинку - радість і горе, благополуччя або проблеми і труднощі. Написати свою особисту історію, історію своєї сім'ї, відродити звичай складання сімейного альбому, який перетвориться з минулого в красиву родинну книгу. В ній можна описати походження свого роду, етимологію свого прізвища, щоб потім передати цю історію своїм нащадкам. Родинна книга стане незабутнім подарунком для будь-якої людини, але особливо підійде в якості подарунка на сімейне свято.

Книга складається з 13 відділень:

I: Мій рід

II: Рід мого батька

III: Рід моєї матері

IV: Рід мого дідуся

V: Рід моєї бабусі

VI: Рід мого чоловіка

VII: Рід батька мого чоловіка

VIII: Рід матері мого чоловіка

IX: Рід моєї дружини

X: Рід батька моєї дружини

XI: Рід матері моєї дружини

XII: Мої друзі

XIII: Домашні улюбленці


Кожне відділення має свій заголовний аркуш. Заповнені аркуші вкладаються відповідно до родинних зв'язків у певне відділення. Усередині кожного роду аркуші розкладаються за поколіннями.

За допомогою "Родинної книги" також можна зберегти пам'ять і про найкращих друзів, які, йдучи поруч по життю, також стають членами сім'ї. І звісно ж не можна забути і про домашніх улюбленців, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Таким чином, "Родинна книга" поповнюватиметься новими записами впродовж багатьох років і стане головним документом у родинному архіві, який передаватиметься з покоління в покоління.

Замовляйте "Родинну книгу" в магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою!