Книга "Сімейна книга"

Спеціальна ціна 21 200,00 ₴ Звичайна ціна 24 941,00 ₴
В наявності
Артикул
0302005018KZ

Розмір: 22*29,5*6,5 см

Матеріал: шкіра, мідь, посріблення, позолота, емаль

Мова: російська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Сімейні традиції зміцнюють родинні стосунки. Написати свою особисту історію, історію сім'ї. Відродити звичай складання сімейного альбому, який перетворився з минулого на гарну Сімейну книгу. Описати у ній походження свого роду, етимологію свого прізвища, щоб потім передати цю історію своїм нащадкам.

Вибрати для цієї книги фотографії, які зображають найзначущіші для вас події та емоції – весілля, народження дітей, їхні перші кроки та досягнення, святкування важливих дат.
Вивчити минуле, історію предків - як вони виглядали, жили, ким були чим займалися, звідки взагалі пішов рід, хто його засновник. Зробити важку та копітку роботу для свого роду, вивчивши архіви та піднявши документи. Подарувати нащадкам можливість дізнатися, ким були їхні предки – це неоціненне багатство, яке не можна виміряти матеріальними цінностями. Знайти відповіді питання про витоки своєї сім'ї у глибині століть. Знайти фрагменти з життя своїх прабабусь і прадідусів, знятих на старих фотографіях. Процес пошуку часто нагадує детективне розслідування. Зібрати всю інформацію про рід і скласти генеалогічне дерево.

Книга складається з 13 розділів:

I: Мій рід

II: Рід мого батька

III: Рід моєї матері

IV: Рід мого дідуся

V: Рід моєї бабусі

VI: Рід мого чоловіка

VII: Рід батька мого чоловіка

VIII: Рід матері мого чоловіка

IX: Рід моєї дружини

X: Рід батька моєї дружини

XI: Рід матері моєї дружини

XII: Мої друзі

XIII: Домашні улюбленці


Кожне відділення має свій заголовний аркуш. Заповнені аркуші вкладаються відповідно до родинних зв'язків у певне відділення. Усередині кожного роду аркуші розкладаються за поколіннями.

За допомогою "Сімейної книги" також можна зберегти пам'ять і про найкращих друзів, які, йдучи поруч по життю, також стають членами сім'ї. І звісно ж не можна забути і про домашніх улюбленців, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Таким чином, "Сімейна книга" поповнюватиметься новими записами впродовж багатьох років і стане головним документом у родинному архіві, який передаватиметься з покоління в покоління.