Книга подарункова "Український літопис вбрання"

Спеціальна ціна 10 030,00 ₴ Звичайна ціна 11 800,00 ₴
В наявності
Артикул
0302002160

Розмір: 24*34,5*4,3 см

Матеріал: шкіра, посріблення, позолота

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Подарункове видання книги "Український літопис вбрання"

В книзі представлено тему історичного розвитку одягу на території України. Починаючи від XIII до початку XX ст. відтворено комплекси вбрання всіх верств населення: духовенства, козацтва, дворянства, а також міщан, городян та селян різних регіонів України. Розмаїття українського народного костюма, що акумулювало в собі багатотисячолітню історію розвитку духовної та матеріальної культури нашого народу, розкрито в контексті основних народних свят та обрядів.

Дизайнери презентували "Український літопис вбрання" у подарунковому оформленні, розробленому безпосередньо для цього видання. Книгу вбрано у палітурку ручної роботи з шкіри, що оздоблена блінтовим та золотим тисненням, прикрашено посрібленою та позолоченою металевою накладкою у вигляді дукача.

Дукач - металева жіноча прикраса. Його носили українки усіх шарів, незалежно від релігійної конфесії і соціального положення. Ця прикраса буквально підтверджувала українство. Вона являла собою символ гордості і мала неабияку цінність, виконувала функцію жіночого оберегу і передавалася у спадок.
Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!