Дітям

Фільтр

Позиції 1-24 з 174

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 174

Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Подарунки для дітей


У бутіку подарунків Elizabeth Ви знайдете чудові подарунки для дітей будь-якого віку. Вирушаючи на пошуки подарунка для племінників, онуків, дітей друзів, товаришів власного синочка чи донечки, ми частенько не здогадуємося: "Що ж їм знадобиться?" Пропонуємо скористатися нашими ідеями. Якщо підбираєте подарунок новонародженому або малюкові – вдалим презентом стане дитяча фоторамка з радісним слоником, задоволеним ведмедиком або милими ангелятами, фотоальбом з яскравими обкладинками і усміхненим бегемотиком, музична карусель або статуетка. Все це пам'ятні подарунки, які згодом знаходять все більшу цінність. Вони доповнять барвистий інтер'єр дитячої кімнати.

Для підлітка краще вибрати статуетку у вигляді сови або черепахи. Сова символізує ерудицію та мудрість. Стоячи на письмовому столі, вона буде надихати дитину на навчання, сприяти серйозному відношенню до розумової праці. Черепаха символізує довголіття, силу та витривалість. Статуетка допоможе зібратися з духом, коли прогрес непомітний. У нас можна придбати продукцію, виготовлену з якісних, екологічно чистих матеріалів. Більш того, вона відповідає високим стандартам якості. До кожного продукту додаються сертифікати.

 

Купити подарунки для дітей в Києві

Якщо при виборі товару у Вас виникли питання, Ви можете звернутися до менеджерів за контактними телефонами. Детально ознайомитися з каталогом є можливість в будь-який час дня чи ночі. Якість і широкий асортимент продукції обов'язково приємно здивують і порадують Вас. Звертайтеся, ми надамо Вам кращі товари, які обов'язково стануть для діточок оригінальним подарунком.

дитячий альбом, дитячий фотоальбом, дитяча фоторамка, фоторамка мій перший рік, альбом наш малюк