Шахи "Візантійська імперія" в дерев'яному футлярі 20*20 см Manopoulos (SK1BLU)

Немає у наявності
Артикул
SK1BLU

Розмір: 20*20 см

Матеріал: латунь, цинковий сплав, ламіноване дерево

Додатково: ручна робота

Бренд: MANOPOULOS

Країна виробник: Греція

Православне продовження Римської імперії, відоме як Візантійська імперія, значно розширилося завдяки переможним хрестовим походам на Схід і Захід. Їх культура була сформована грецькою цивілізацією, а їхньою мовою була грецька. Візантійці також зберігали і копіювали класичні рукописи, і тому вважаються передавачами класичних знань.

Фігури шахових фігур були натхненні королівською родиною Македонських, однією з найбільших династій Візантійської імперії. До цієї династії належали одні з найздібніших імператорів в історії Візантії, такі як Василь I "Македонянин" (король) та Лев VI, якого називали "Мудрим" або Філософом (лицар). Це період відродження та піднесення.

Компанія Manopoulos займається створенням настільних ігор преміальної якості з 1972 року. Безкомпромісні вимоги до стилю, матеріалів і якості виконання відображені у всіх ігрових наборах. Маючи ігровий набір Manopoulos, ви буквально відходите від повсякденної реальності та створюєте свої власні історії, насолоджуючись часом, проведеним із друзями та родиною.