Шахи "Відродження" 36*36 см Manopoulos (S9CBRO)

Немає у наявності
Артикул
S9CBRO

Розмір: 36*36 см

Матеріал: латунь, цинковий сплав, ламіноване дерево

Додатково: ручна робота

Бренд: MANOPOULOS

Країна виробник: Греція

Після похмурого Середньовіччя Європа перебувала під впливом великої ностальгії за класичною античністю. Література, філософія, мистецтво, наука, архітектура та політика зазнали змін завдяки відродженню інтересу до цінностей греків. Слово Ренесанс буквально означає "відродження", як глибоке прагнення людства вийти з темряви. Цінність людського життя та надзвичайна геніальність людського мозку були відновлені завдяки повторному відкриттю духовної спадщини Стародавньої Греції.

Фігури витончено тонкі та символічно прикрашені, відповідно до витонченої естетики того періоду. Король і Королева відображають більш індивідуалістичний погляд на людину, Лицар поєднує в собі вплив підвищеного усвідомлення природи, в той час як Тура представляє відродження класичної освіти.

Компанія Manopoulos займається створенням настільних ігор преміальної якості з 1972 року. Безкомпромісні вимоги до стилю, матеріалів і якості виконання відображені у всіх ігрових наборах. Маючи ігровий набір Manopoulos, ви буквально відходите від повсякденної реальності та створюєте свої власні історії, насолоджуючись часом, проведеним із друзями та родиною.