Сережки з нефритом JOSETTE (елітна італійська біжутерія)

1 843,00 ₴
В наявності
Артикул
J7784

Розмір: 3 см

Матеріал: латунь із золотим покриттям

Каміння: нефрит, кристали

Бренд: SOVRANI

Країна виробник: Італія

Ці прикраси створені з використанням нефриту, цінного мінералу, відомого своєю духовною силою та символікою. Нефрит завжди вражає своєю природною красою та енергетикою. Нефрит є символом довголіття та внутрішньої гармонії. Його спокійна енергія може сприяти внутрішньому спокою.

Красива біжутерія - поширений спосіб зробити свою зовнішність неординарною і привабливою. Один із найпростіших способів оживити і прикрасити своє вбрання - якісна ексклюзивна ювелірна біжутерія з натурального каміння. Вона здатна внести вишуканість і розкіш навіть у найпростіший образ, підкреслити індивідуальність. Вона увійшла в моду з легкої руки Коко Шанель і відтоді жодна жінка не уявляє без неї свого життя. Сережки, намиста, браслети - це вишуканий подарунок жінці на день народження та інші свята.

Престижну компанію SOVRANI, що динамічно розвивається, було засновано 1996 року. Компанія молода, але за цей дуже короткий час домоглася великих успіхів, як в Італії, так і за її межами. Всі вироби упаковані у фірмову подарункову упаковку з логотипом SOVRANI і сертифікатом всередині. Ми запевняємо Вас, що продукція задовольнить смак і бажання кожного покупця. Замовляйте елітний подарунок для жінки в магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою!