Браслет з говлітом та нефритом LORELIE (елітна італійська біжутерія)

Немає у наявності
Артикул
J7762

Розмір: 17+4 см

Матеріал: латунь із золотим покриттям

Каміння: говліт, нефрит

Бренд: SOVRANI

Країна виробник: Італія

Ці неймовірно вишукані прикраси поєднують в собі два види природних мінералів - говліт і нефрит, які вражають своєю природною красою та духовною енергією. Говліт відомий своєю красою та неперевершеним глибоким зеленим кольором, який символізує природу, гармонію та внутрішній спокій. Він може бути природним антидепресантом та допомагати знижувати стрес. Нефрит, у свою чергу, є символом довголіття та внутрішньої гармонії. Його спокійна енергія може сприяти внутрішньому спокою. Прикраси з говлітом та нефритом можуть бути не лише частиною вашого стильного образу, але і символом гармонії, спокою та здоров'я.

Красива біжутерія — поширений спосіб зробити свою зовнішність неординарною і привабливою. Один із найпростіших способів оживити і прикрасити своє вбрання — якісна ювелірна біжутерія з натурального каміння. Вона увійшла в моду з легкої руки Коко Шанель і відтоді жодна жінка не уявляє без неї свого життя. Таким чином, ексклюзивна біжутерія з натуральним камінням — чудовий подарунок для жінки, який здатний внести вишуканість і розкіш навіть у найпростіший образ, підкреслити індивідуальність.

Престижну компанію SOVRANI, що динамічно розвивається, було засновано 1996 року. Компанія молода, але за цей дуже короткий час домоглася великих успіхів, як в Італії, так і за її межами. Всі вироби упаковані у фірмову подарункову упаковку з логотипом SOVRANI і сертифікатом всередині. Ми запевняємо Вас, що продукція задовольнить смак і бажання кожного покупця. Замовляйте елітну біжутерію в магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!