Намисто з перлами CHARLOTTE

Немає у наявності
Артикул
J6831

Розмір: 98 см

Матеріал: латунь із золотим покриттям

Каміння: перли

Бренд: SOVRANI

Країна виробник: Італія

Це вишукане намисто створено з використанням природних прісноводних перлів, які завжди вражають своєю природною красою та унікальністю. Прісноводні перли набуваються в молюсках у прісних водоймах, і кожен з них є неповторним шедевром природи. Прісноводні перли завжди асоціюються з елегантністю та розкішшю, і це намисто не виняток. Воно може бути частиною вишуканого образу для особливих випадків або прикрасою для щоденного використання.

Намисто з перлами також нерідко сприймається як символ ніжності, жіночості та вишуканості. Воно може бути відмінним подарунком для коханої жінки, виражаючи повагу та любов. Намисто з прісноводними перлами завжди актуальне і завжди додає образу розкіші.

Красива біжутерія - поширений спосіб зробити свою зовнішність неординарною і привабливою. Один із найпростіших способів оживити і прикрасити своє вбрання - якісна ювелірна біжутерія з натурального каміння. Вона здатна внести вишуканість і розкіш навіть у найпростіший кастюм, підкреслити індивідуальність і зробити образ закінченим. Вона увійшла в моду з легкої руки Коко Шанель і відтоді жодна жінка не уявляє без неї свого життя. Сережки, намиста, браслети - дорогі серцю кожної жінки дрібнички, що вносять в образ родзинку.

Престижну компанію SOVRANI, що динамічно розвивається, було засновано 1996 року. Компанія молода, але за цей дуже короткий час домоглася великих успіхів, як в Італії, так і за її межами. Всі вироби упаковані у фірмову подарункову упаковку з логотипом SOVRANI і сертифікатом всередині. Ми запевняємо Вас, що продукція задовольнить смак і бажання кожного покупця.