Аромадифузор Culti Milano BIANCO D'OUD 100 мл (малина, ладан, троянда, уд)

1 625,00 ₴
В наявності
Артикул
8050714291913

Об'єм: 100 мл

Матеріал: скляна пляшка, кришка з натурального клена, ротангові палички

Аромат: малина, ладан, троянда, уд

Тривалість використання: 1,5 місяці

Колекція: BIANCO D'OUD

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

BIANCO D'OUD – новинка 2023 року від італійського бренду CULTI MILANO. Ця композиція – сучасна розкіш для вашого будинку, що нагадує про мегаполіси Близького Сходу. Аромат відкривається унікальним поєднанням ладану і малини, свіжим і водночас проникаючим. Справжній характер аромату розкривається нотами троянди та гуаякового дерева, надаючи композиції солодкуватий відтінок і поступово занурюючи нас у щільність уда та білого мускусу.


Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Аромати краще розташувати в центральній частині будинку так, щоб будь-хто, хто входить або виходить з дому, міг вловити аромат і перенести його в інші кімнати. Для підтримки аромату перевертайте палички через день. Регулювати аромат можна зменшуючи або збільшуючи число паличок. Палички відіграють основну роль в ароматизації приміщення, чим більше паличок, тим аромат насиченіший. Для досягнення найкращих результатів, есенцію не варто ніколи виставляти на пряме сонячне світло або ставити поруч із джерелами тепла, оскільки під його впливом відбувається випаровування аромату. Дизайн колекції підходить до будь-якого приміщення і стилю будинку. Елегантність і простота в стилі люкс!

Якщо ви шукаєте якісний та елітний аромат для вашого дому, продукція CULTI MILANO  — це прекрасний вибір, який зробить ваш простір ще більш комфортним і приємним. Замовляйте аромати для дому в інтернет-магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!