Аромадифузор Culti Milano IRISES VANGOGH 2700 мл (померанц, кардамон, ірис та кедрове дерево)

19 190,00 ₴
В наявності
Артикул
8050534798753+пл

Об'єм: 2700 мл

Аромат: померанц, кардамон, ірис та кедрове дерево

Тривалість використання: 12 місяців

Колекція: IRISES VANGOGH

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

Натхненний вишуканим шедевром голландського художника Вінсента Ван Гога "Іриси" CULTI MILANO та GETTY MUSEUM об'єдналися, щоб випустити лімітовану серію дифузорів. Кожен ірис, написаний Ван Гогом, є унікальним. Але чим же пахне ця акварельна пастель, від запаху якої ви можете збожеволіти? Аромат повільно зачаровує відтінками "фруктового настрою" помаранча, серед якого притаївся легкий і свіжий запах кедра і кардамону... і раптово! Ви розумієте, що ваше серце захоплене пурпурно-синіми шовковими пелюстками ірису. Він ніби манить вас до себе своєю ніжністю та пудровою легкістю.


Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Аромати краще розташувати в центральній частині будинку так, щоб будь-хто, хто входить або виходить з дому, міг вловити аромат і перенести його в інші кімнати. Для підтримки аромату перевертайте палички через день. Регулювати аромат можна зменшуючи або збільшуючи число паличок. Палички відіграють основну роль в ароматизації приміщення, чим більше паличок, тим аромат насиченіший. Для досягнення найкращих результатів, есенцію не варто ніколи виставляти на пряме сонячне світло або ставити поруч із джерелами тепла, оскільки під його впливом відбувається випаровування аромату. Дизайн колекції підходить до будь-якого приміщення і стилю будинку. Елегантність і простота в стилі люкс!

Якщо ви шукаєте якісний та елітний аромат для вашого дому, продукція CULTI MILANO  — це прекрасний вибір, який зробить ваш простір ще більш комфортним і приємним. Замовляйте аромати для дому в інтернет-магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!