Аромадифузор Culti Milano QUERCEA 1000 мл (червоні фрукти, жасмин, лабданум, мед)

4 930,00 ₴
В наявності
Артикул
8050534798562

Об'єм: 1000 мл

Матеріал: скляна пляшка, кришка з натурального клена, ротангові палички

Аромат: червоні фрукти, жасмин, лабданум, мед

Тривалість використання: 6 місяців

Колекція: LAMBORGHINI AUTOMOBILI

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

В цьому ароматі ви відчуєте величний дух багатовікового лісу після дощу, вдихнете дерев’яні ноти червоних фруктів, ваше серце сп’янять жасмин і пачулі, а потім укутають деревні та щільні ноти лабдануму. Відчуйте величну силу природи, завдяки містичному та пронизливому аромату QUERCEA від італійського бренду CULTI MILANO.


Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Аромати краще розташувати в центральній частині будинку так, щоб будь-хто, хто входить або виходить з дому, міг вловити аромат і перенести його в інші кімнати. Для підтримки аромату перевертайте палички через день. Регулювати аромат можна зменшуючи або збільшуючи число паличок. Палички відіграють основну роль в ароматизації приміщення, чим більше паличок, тим аромат насиченіший. Для досягнення найкращих результатів, есенцію не варто ніколи виставляти на пряме сонячне світло або ставити поруч із джерелами тепла, оскільки під його впливом відбувається випаровування аромату. Дизайн колекції підходить до будь-якого приміщення і стилю будинку. Елегантність і простота в стилі люкс!

Якщо ви шукаєте якісний та елітний аромат для вашого дому, продукція CULTI MILANO  — це прекрасний вибір, який зробить ваш простір ще більш комфортним і приємним. Замовляйте аромати для дому в інтернет-магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!