Аромадифузор Culti Milano SUPREME AMBER 100 мл (ладан, пачулі, ноти чорної ванілі)

Немає у наявності
Артикул
8050534796612

Об'єм: 100 мл

Аромат: ладан, пачулі, ноти чорної ванілі

Тривалість використання: 1,5 місяці

Колекція: SUPREME AMBER

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

У Supreme Amber є щось чарівне і красиве: звуки, кольори, довгі бадьорі прогулянки по опалому листю і захоплюючі аромати! Тепле і інтенсивне тло ладану і водночас пряний пачулі пом’якшується дорогоцінною чорною ваніллю, а приємний ладан і неперевершений помаранч елегантно закривають завісу. Цей глибокий, сексуальний аромат, зі складними переливами, цікавими комбінаціями, з привабливим відчуттям тепла, буквально зачаровує оточуючих.


Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Аромати краще розташувати в центральній частині будинку так, щоб будь-хто, хто входить або виходить з дому, міг вловити аромат і перенести його в інші кімнати. Для підтримки аромату перевертайте палички через день. Регулювати аромат можна зменшуючи або збільшуючи число паличок. Палички відіграють основну роль в ароматизації приміщення, чим більше паличок, тим аромат насиченіший. Для досягнення найкращих результатів, есенцію не варто ніколи виставляти на пряме сонячне світло або ставити поруч із джерелами тепла, оскільки під його впливом відбувається випаровування аромату. Дизайн колекції підходить до будь-якого приміщення і стилю будинку. Елегантність і простота в стилі люкс!

Якщо ви шукаєте якісний та елітний аромат для вашого дому, продукція CULTI MILANO  — це прекрасний вибір, який зробить ваш простір ще більш комфортним і приємним. Замовляйте аромати від CULTI MILANO в інтернет-магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!