Саше для автомобіля Culti Milano MAREMINERALE (морський акорд, мінеральний мускус)

850,00 ₴
В наявності
Артикул
8050534796025/16

Аромат: морський акорд, мінеральний мускус

Колекція: MAREMINERALE

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

Спокійна і прекрасна тиша океану, що порушується лише нескінченним гуркотом хвиль, заспокоює вашу душу. Вранішнє сонце розмальовує далеке небо сотнею різних відтінків. Ви забуваєте всі свої турботи і почуваєтеся щасливою, як птах. Саме так діє аромат Mareminerale, доставляючи гостре почуття задоволення. Цей аромат від Culti – легкий, як би "прилеглий до шкіри", в ньому присутні ноти, які відсилають до природи, зберігаючи при цьому вишуканий стиль аромату. Він огортає свіжим вибухом аромату і, зрештою, призводить до тонкого, теплого аромату. Ефект делікатний, чистий та стриманий.

Ароматичне саше Culti являє собою невеликий текстильний мішечок, який містить ароматичну суміш, яка надає вашому автомобілю приємного аромату. Він має стильний і сучасний дизайн, який поєднується з інтер'єром автомобіля. Ароматичне саше Culti використовується для ароматизації повітря в салоні автомобіля. Він може бути прикріплений до решітки вентиляції, дзеркала заднього виду або просто розміщений на сидінні або в іншому зручному місці. Коли вентиляція працює, аромат поширюється салоном, створюючи приємну атмосферу.

Ароматичне саше Culti - це зручне та ефективне рішення для тих, хто хоче створити приємну атмосферу в салоні автомобіля та насолоджуватися вишуканими ароматами під час поїздок.