Саше для автомобіля Culti Milano ARAMARA (бергамот, гіркий апельсин, сандал)

Немає у наявності
Артикул
8050534796001/16

Аромат: бергамот, гіркий апельсин, сандал

Колекція: ARAMARA

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

Аромат Culti Milano Aramara - це як сонячний день, наповнений заспокійливим ароматом шкірки цитрусових. Літній день, сонце на вашій шкірі, щасливі думки. Унікальний нюховий досвід, який викликає яскраві кольори та контрасти Середземномор'я. Гіркий апельсин поєднується з бергамотом, кардамоном і плаває в повітрі з духовним відтінком сандалового дерева. Чарівний аромат, який здивує своєю енергією, надасть інтер'єру особливої чарівності та затишку.

Ароматичне саше Culti являє собою невеликий текстильний мішечок, який містить ароматичну суміш, яка надає вашому автомобілю приємного аромату. Він має стильний і сучасний дизайн, який поєднується з інтер'єром автомобіля. Ароматичне саше Culti використовується для ароматизації повітря в салоні автомобіля. Він може бути прикріплений до решітки вентиляції, дзеркала заднього виду або просто розміщений на сидінні або в іншому зручному місці. Коли вентиляція працює, аромат поширюється салоном, створюючи приємну атмосферу.

Ароматичне саше Culti - це зручне та ефективне рішення для тих, хто хоче створити приємну атмосферу в салоні автомобіля та насолоджуватися вишуканими ароматами під час поїздок.