Аромадифузор Culti Milano THE 100 мл (зелений чай Сенча, гваякове дерево, бергамот)

Немає у наявності
Артикул
8050534795363

Об'єм: 100 мл

Матеріал: скляна пляшка, кришка з натурального клена, ротангові палички

Аромат: зелений чай Сенча, гваякове дерево, бергамот

Тривалість використання: 1,5 місяці

Колекція: THE

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

З цим ароматом ви дізнаєтеся, як це брати участь у японській чайній церемонії, повільній і медитативній. Ті з вас, хто любить свіжі, чисті купажі, оцінять чарівність цього аромату. Збалансована, чиста, освіжаюча суміш бергамота та японського зеленого чаю Сенча, – данина повільності, доповнена нотою гваякового дерева, що створює атмосферу таємничості.


Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Аромати краще розташувати в центральній частині будинку так, щоб будь-хто, хто входить або виходить з дому, міг вловити аромат і перенести його в інші кімнати. Для підтримки аромату перевертайте палички через день. Регулювати аромат можна зменшуючи або збільшуючи число паличок. Палички відіграють основну роль в ароматизації приміщення, чим більше паличок, тим аромат насиченіший. Для досягнення найкращих результатів, есенцію не варто ніколи виставляти на пряме сонячне світло або ставити поруч із джерелами тепла, оскільки під його впливом відбувається випаровування аромату. Дизайн колекції підходить до будь-якого приміщення і стилю будинку. Елегантність і простота в стилі люкс!

Якщо ви шукаєте якісний та елітний аромат для вашого дому, продукція CULTI MILANO  — це прекрасний вибір, який зробить ваш простір ще більш комфортним і приємним. Замовляйте аромати для дому в інтернет-магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!