Аромадифузор Culti Milano ODE ROSAE 500 мл (чорна смородина, османтус, марокканська троянда, ветивер, боби тонка)

3 450,00 ₴
В наявності
Артикул
8050534794571

Об'єм: 500 мл

Аромат: чорна смородина, османтус, марокканська троянда, ветивер, боби тонка

Тривалість використання: 4 місяці

Колекція: ODE ROSAE

Бренд: CULTI MILANO

Країна виробник: Італія

Ode Rosae – стародавнє втілення марокканської троянди, сильне, п'янке і дике, проникає всередину свідомості, і губиться в насиченому лабіринті квіткового саду касії, османтуса та величного ветівера.


Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Аромати краще розташувати в центральній частині будинку так, щоб будь-хто, хто входить або виходить з дому, міг вловити аромат і перенести його в інші кімнати. Для підтримки аромату перевертайте палички через день. Регулювати аромат можна зменшуючи або збільшуючи число паличок. Палички відіграють основну роль в ароматизації приміщення, чим більше паличок, тим аромат насиченіший. Для досягнення найкращих результатів, есенцію не варто ніколи виставляти на пряме сонячне світло або ставити поруч із джерелами тепла, оскільки під його впливом відбувається випаровування аромату. Дизайн колекції підходить до будь-якого приміщення і стилю будинку. Елегантність і простота в стилі люкс!

Якщо ви шукаєте якісний та елітний аромат для вашого дому, продукція CULTI MILANO  — це прекрасний вибір, який зробить ваш простір ще більш комфортним і приємним.
Замовляйте аромати від CULTI MILANO в інтернет-магазині ексклюзивних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!