Статуетка "Сова — Володар Ночі" 11 см

Спеціальна ціна 1 008,00 ₴ Звичайна ціна 1 120,00 ₴
В наявності
Артикул
77781 A4

Висота: 11 см

Матеріал: мармурова крихта

Покриття: натуральна бронза

Бренд: Veronese

Країна виробник: Італія

Сова є символом мудрості і тяги до знань, інтелекту, берегинею щастя в родині, вона охороняє від нерозумних дій і грошових втрат. Така статуетка, безсумнівно, прикрасить інтер'єр будь-якого будинку і стане відмінним подарунком на випускний в школі чи університеті, викладачеві в знак подяки за отримані знання або людині, яка має особливі інтелектуальні здібності.

Стімпанк, як стиль, підкреслює унікальність та індивідуальність, поєднує в собі ретро-елементи з сучасними технологіями. Статуетка символізує гармонію між минулим та сучасністю, традицією та інновацією. Статуетка "Сова Стімпанк" — екслюзивний подарунок для тих, хто цінує нестандартність, творчість та індивідуальність.

Статуетки Veronese — це стильні подарункові статуетки бізнес-класу з натуральним бронзовим покриттям і дизайнерським оформленням. Витончені статуетки, фігурки, предмети інтер'єру Veronese Design - відмінний представницький і пам'ятний подарунок і, безумовно, знахідка для колекціонерів. Статуетки Veronese - це ексклюзивний дизайн, бездоганний стиль і висока якість виконання. У нашому магазині елітних подарунків без зусиль можна підібрати ідеальний подарунок для чоловіка або купити новий екземпляр у колекцію, що відповідає вашим уподобанням, адже статуетки Veronese виконані в різній стилістиці та тематиці. Це біблійні та міфологічні сюжети, тварини та полководці давнини - у каталозі знайдеться фігурка на будь-який смак і настрій. Опрацювання найдрібніших деталей і відтінків перетворює вироби на витвори мистецтва.