Статуетка "Артеміда" 24,5 см

Немає у наявності
Артикул
77355 А4

Висота: 24,5 см

Матеріал: мармурова крихта

Покриття: натуральна бронза

Бренд: Veronese

Країна виробник: Італія

Статуетка Артеміда: витончена краса і міць природи в одній формі. Ця чудова статуетка відтворює древню грецьку богиню Артеміду, покровительку природи, мисливців і жіночої мудрості. Зображена з луком у руках і стрілою на готовій до вистрілу, вона символізує силу і грацію.

Виготовлена з високоякісних матеріалів і детально віддана увага дрібним елементам, статуетка Артеміда стане чудовим прикрасою для вашого дому або подарунком для тих, хто цінує мистецтво та грецьку міфологію. Розмір статуетки додає до неї вишуканості, а її присутність нагадує про могутність природи та жіночої сили.

Статуетки Veronese - це стильні подарункові статуетки бізнес-класу з натуральним бронзовим покриттям і дизайнерським оформленням. Витончені статуетки, фігурки, предмети інтер'єру Veronese Design - відмінний представницький і пам'ятний подарунок і, безумовно, знахідка для колекціонерів. Статуетки Veronese - це ексклюзивний дизайн, бездоганний стиль і висока якість виконання. У нашому магазині без зусиль можна підібрати ідеальний подарунок або купити новий екземпляр у колекцію, що відповідає вашим уподобанням, адже статуетки Veronese виконані в різній стилістиці та тематиці. Це біблійні та міфологічні сюжети, тварини та полководці давнини - у каталозі знайдеться фігурка на будь-який смак і настрій. Опрацювання найдрібніших деталей і відтінків перетворює вироби на витвори мистецтва.

З цим товаром найчастіше купують