Статуетка "Лев святого Марка" 17 см

Немає у наявності
Артикул
77040 A1

Висота: 17 см

Матеріал: мармурова крихта

Покриття: натуральна бронза

Бренд: Veronese

Країна виробник: Італія

Лев святого Марка є символом святого євангеліста Марка, а також міста Венеції, і один з елементів прапора італійського флоту. Теологи вважають, що крилатий лев - це і є сам євангеліст, вірніше, символічний образ, в якому його побачив в своєму видінні Іван Богослов. Євангеліє від Марка починається словами: «Голос волаючого в пустелі».

Є ще кілька значень зображення лева. Коли він тримає лапу на розкритій книзі (Євангеліє) - це символ носія миру. Якщо ж книга закрита - лев йде з війною. Зазвичай він височить поруч з морем, показуючи таким чином військову силу Венеції. Коли ж задні лапи лева знаходяться у воді, а передні на землі - він символізує Венецію як володарку моря і суші. Виготовлена з високоякісних матеріалів і з увагою до деталей, статуетка Лева святого Марка вражає своєю міццю і гордістю. Вона є символом захисту та віри в справедливість, а також може слугувати нагадуванням про історію та велич Венеції. Статуетка "Лев Святого Марка" стане відмінним подарунком для всіх любителів історії та для тих, хто прагне досягти висот у своїй справі. Такий подарунок прекрасно підійде для керівника, колеги, друга, вчителя історії.

Статуетки Veronese - це стильні подарункові статуетки бізнес-класу з натуральним бронзовим покриттям і дизайнерським оформленням. Витончені статуетки, фігурки, предмети інтер'єру Veronese Design - відмінний представницький і пам'ятний подарунок і, безумовно, знахідка для колекціонерів. Статуетки Veronese - це ексклюзивний дизайн, бездоганний стиль і висока якість виконання. У нашому магазині без зусиль можна підібрати ідеальний подарунок або купити новий екземпляр у колекцію, що відповідає вашим уподобанням, адже статуетки Veronese виконані в різній стилістиці та тематиці. Це біблійні та міфологічні сюжети, тварини та полководці давнини - у каталозі знайдеться фігурка на будь-який смак і настрій. Опрацювання найдрібніших деталей і відтінків перетворює вироби на витвори мистецтва.

З цим товаром найчастіше купують