Allegro Чайний сервіз на 6 персон

10 950,00 ₴
В наявності
Артикул
751431138+Бл-6

Об'єм чашки: 230 мл

Діаметр блюдця: 16 см

Матеріал: порцеляна

Покриття: платина

Бренд: Porcel

Додатково: сервіз складається з 6 чайних чашок і 6 блюдець

Країна виробник: Португалія

Колекція посуду Allegro від португальського бренду Porcel - це колекція з геометричною естетикою, перенесеною у тонкі платинові лінії, які ніжно покривають кожен предмет, натхнений ритмом музики, «allegro tempo», де тонкі платинові лінії грають свою власну музику в кожному порцеляновому виробі.

Компанія Porcel може запропонувати щось більше, ніж якісну продукцію, вона пропонує концепцію, спосіб життя, натхнення. Porcel - виробляє високоякісний порцеляновий посуд, декоративні предмети і широкий вибір воістину унікальних порцелянових виробів для клієнтів по всьому світу. Процес виробництва Porcel починається шляхом змішування португальської порцеляни і тільки найкращих, найчистіших матеріалів глини, що імпортуються з Ліможа, Франція.

З моменту заснування Porcel, 1987 року, компанія здобула національне та міжнародне визнання за якість своєї продукції, її підхід до вирішення завдань, виклик дизайну та інноваціям, а також за бачення майбутнього. Їхній значний успіх у тому, що вони прагнуть досягти досконалості кожної лінії, ніколи не будучи задоволені малим. Ключ до цього нескінченного процесу вдосконалення полягає в глибокому розумінні, що Porcel пропонує набагато більше, ніж продукт. Щодня триває увага до останніх тенденцій ринку, а також до мінливих побажань і вподобань споживачів, незважаючи на широкий спектр продукції, які Porcel має у своєму розпорядженні. Рік за роком світовий ринок зростає у своєму значенні для Porcel. Досягнувши значних успіхів на ринку Португалії, команда Porcel підняли свої погляди, щоб охопити міжнародні ринки.