Статуетка "Архангел Михаїл" 36 см

Немає у наявності
Артикул
71543 A4

Висота: 36 см

Матеріал: мармурова крихта

Покриття: натуральна бронза

Бренд: Veronese

Країна виробник: Італія

Статуетка Архангела Михаїла - символ захисту і праведності. Ця неперевершена статуетка відображає архангела Михаїла, одного з найважливіших ангельських істот в християнській традиції. Зображений з мечем у руці, яким він готовий відстоювати праведність та захищати людей від зла.

Виготовлена із високоякісних матеріалів і з увагою до деталей, статуетка Архангела Михаїла є яскравим символом віри. Вона може прикрасити ваш дім і її присутність завжди нагадує про духовні цінності та захист.

Статуетки Veronese - це стильні подарункові статуетки бізнес-класу з натуральним бронзовим покриттям і дизайнерським оформленням. Витончені статуетки, фігурки, предмети інтер'єру Veronese Design - відмінний представницький і пам'ятний подарунок і, безумовно, знахідка для колекціонерів. Статуетки Veronese - це ексклюзивний дизайн, бездоганний стиль і висока якість виконання. У нашому магазині без зусиль можна підібрати ідеальний подарунок або купити новий екземпляр у колекцію, що відповідає вашим уподобанням, адже статуетки Veronese виконані в різній стилістиці та тематиці. Це біблійні та міфологічні сюжети, тварини та полководці давнини - у каталозі знайдеться фігурка на будь-який смак і настрій. Опрацювання найдрібніших деталей і відтінків перетворює вироби на витвори мистецтва.