Набір для віскі "Лев" на 6 персон

Спеціальна ціна 11 136,00 ₴ Звичайна ціна 13 920,00 ₴
В наявності
Артикул
6233000

Об'єм келихів: 280 мл

Матеріал: скло, метал

Покриття: золото

Бренд: CHINELLI

Країна виробник: Італія

Набір келихів для віскі від італійського бренду CHINELLI виглядає дійсно харизматично. Дегустація такого елітного напою, як віскі, вимагає ретельної підготовки. Причому важливі не тільки температура алкоголю, але і посуд, в який налито напій. Особливою перевагою є стійкість скла до ударів та впливу тепла, завдяки новітній технології виробництва.

Даний подарунковий набір для віскі декорований металевою позолоченою накладкою у вигляді лева. Лев — один із найпоширеніших символів величі протягом тисяч років. Він символізує мужність, силу, царську владу, хоробрість та мудрість. Набір для віскі "Лев" — це розкішний подарунок для ваших друзів, колег або бізнес-партнерів, який вразить своїм якісним виконанням та привабливим дизайном.

Компанія CHINELLI найвідоміша італійська фірма з виробництва посрібленого посуду, що функціонує понад 40 років. Весь цей час виробництво знаходиться в Люмезані, провінції Brescia (Італія), яка з давніх часів славиться високою майстерністю в галузі обробки металу. Протягом багатьох років компанія поєднує вправну роботу ремісників з промисловим виробництвом. Характерною рисою CHINELLI є впровадження новітніх технологій і здатність швидко адаптуватися до мінливості потреби ринку. Бренд майстерно втілює в собі стиль і якість, що відповідає стандарту "Made in Italy". У декоруванні виробів використовують покриття сріблом і золотом, інкрустацію кристалами Svarovski. Тому обираючи солідний і ексклюзивний подарунок, виріб від Chinelli може стати найбільш вдалим рішенням, особливо для любителів вишуканих напоїв. Вироби марки CHINELLI вирізняються бездоганною якістю, розкішшю виконання та водночас класичною простотою стилю і з легкістю перетворять зустріч із друзями на неперевершену атмосферу свята та затишку. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для чоловіка у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!