Grace Набір супових тарілок 23 см

5 220,00 ₴
В наявності
Артикул
120021121-6

Діаметр: 23 см

Матеріал: порцеляна

Бренд: Porcel

Додатково: набір складається з 6 тарілок

Країна виробник: Португалія

Колекція порцелянового посуду Grace була натхненна мереживними дизайнами, лінії та інтерпретації геометрії стали її основою. Кожен предмет цієї колекції виготовлений з високоякісної порцеляни, створюючи витончені форми та вишукані деталі. Цей посуд стане як прикрасою вашого щоденного життя, так і для особливих випадків, створюючи атмосферу елегантності та вишуканості у вашому будинку.

Компанія Porcel може запропонувати щось більше, ніж якісну продукцію, вона пропонує концепцію, спосіб життя, натхнення. Porcel - виробляє високоякісний порцеляновий посуд, декоративні предмети і широкий вибір воістину унікальних порцелянових виробів для клієнтів по всьому світу. Процес виробництва Porcel починається шляхом змішування португальської порцеляни і тільки найкращих, найчистіших матеріалів глини, що імпортуються з Ліможа, Франція.

З моменту заснування Porcel, 1987 року, компанія здобула національне та міжнародне визнання за якість своєї продукції, її підхід до вирішення завдань, виклик дизайну та інноваціям, а також за бачення майбутнього. Їхній значний успіх у тому, що вони прагнуть досягти досконалості кожної лінії, ніколи не будучи задоволені малим. Ключ до цього нескінченного процесу вдосконалення полягає в глибокому розумінні, що Porcel пропонує набагато більше, ніж продукт. Щодня триває увага до останніх тенденцій ринку, а також до мінливих побажань і вподобань споживачів, незважаючи на широкий спектр продукції, які Porcel має у своєму розпорядженні. Рік за роком світовий ринок зростає у своєму значенні для Porcel. Досягнувши значних успіхів на ринку Португалії, команда Porcel підняли свої погляди, щоб охопити міжнародні ринки.