Olympus Florence Супниця

Немає у наявності
Артикул
032461146

Розмір: 33*22*22 см

Об`єм: 3280 мл

Матеріал: порцеляна

Бренд: Porcel

Країна виробник: Португалія

Порцеляновий посуд колекції Olympus Florence - це справжнє творіння природи, втілене в кожному предметі сервірування. Білосніжний фон порцелянового посуду створює ідеальну кавову або обідню атмосферу, підкреслюючи природну свіжість та чистоту. Квітковий дизайн, виконаний з великою увагою до деталей, додає весняної гармонії і приносить подих природи прямо на ваш стіл. Цей посуд є не тільки функціональними предметами для приготування та подачі страв, але і вишуканим мистецтвом, яке може стати справжньою окрасою будь-якої трапези.

Компанія Porcel може запропонувати щось більше, ніж якісну продукцію, вона пропонує концепцію, спосіб життя, натхнення. Porcel - виробляє високоякісний порцеляновий посуд, декоративні предмети і широкий вибір воістину унікальних порцелянових виробів для клієнтів по всьому світу. Процес виробництва Porcel починається шляхом змішування португальської порцеляни і тільки найкращих, найчистіших матеріалів глини, що імпортуються з Ліможа, Франція.

З моменту заснування Porcel, 1987 року, компанія здобула національне та міжнародне визнання за якість своєї продукції, її підхід до вирішення завдань, виклик дизайну та інноваціям, а також за бачення майбутнього. Їхній значний успіх у тому, що вони прагнуть досягти досконалості кожної лінії, ніколи не будучи задоволені малим. Ключ до цього нескінченного процесу вдосконалення полягає в глибокому розумінні, що Porcel пропонує набагато більше, ніж продукт. Щодня триває увага до останніх тенденцій ринку, а також до мінливих побажань і вподобань споживачів, незважаючи на широкий спектр продукції, які Porcel має у своєму розпорядженні. Рік за роком світовий ринок зростає у своєму значенні для Porcel. Досягнувши значних успіхів на ринку Португалії, команда Porcel підняли свої погляди, щоб охопити міжнародні ринки.

З цим товаром найчастіше купують