Подарункове видання "Т. Шевченко. Мистецька спадщина"

Спеціальна ціна 7 940,00 ₴ Звичайна ціна 9 341,00 ₴
В наявності
Артикул
0303001035

Розмір: 22*27,5*4,3 см

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Подарункове видання книги "Живопис і графіка" Тарас Шевченко. Тарас Шевченко, як художник, займає одне із самих почесних місць в українському образотворчому мистецтві. Він був одним із перших художників, які прокладали новий напрям в українському мистецтві, одним із зачинателів і першим видатним майстром офорту у вітчизняному мистецтві.

Саме Тараса Григоровича Шевченка обрала доля духовним батьком українського народу. Творчість геніального українського самородка підняла його над часом і вшановується в пам'яті народу. Могутній талант Шевченка, як художника, зібраний у цьому виданні.

Дизайнери презентували зібрання у подарунковому оформленні. Книгу вбрано у шкіряну палітурку ручної роботи, оздоблено блінтовим та золотим тисненням. Погруддя великого Кобзаря  прикрашає палітурку. Трьохсторонній обріз книги декоровано орнаментом. Шовкове лясе довершує презентабельне оформлення книги. Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують