Зібрання творів "Марко Вовчок"

Спеціальна ціна 12 820,00 ₴ Звичайна ціна 15 082,00 ₴
В наявності
Артикул
0303001023

Кількість томів: 3

Матеріал: шкіра

Мова: українська

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Зібрання творів "Марко Вовчок" – це цінний подарунок для всіх любителів української літератури та класики. Цей тритомний набір включає повну колекцію творів відомої української письменниці Марка Вовчка.

Перший том зібрання включає найвідоміші романи і повісті, за допомогою яких ви поринете в неповторний світ української прози, відчуєте емоції героїв і побачите глибину і реалізм образів, що зображаються.

Другий том присвячений зборам новел та оповідань Марка Вовчка. Тут ви знайдете короткі, але зворушливі твори, які вразять своєю чуттєвістю та майстерністю письма. Вони розкриють різні аспекти життя, почуттів та долі людей, залишаючи незабутні враження.

Третій том включає поезію Марка Вовчка. Ви прочитаєте вірші, які відрізняються глибоким почуттям, ліричністю та високою майстерністю вірша. Вони здатні перенести вас у світ поетичних образів, відкрити нові перспективи та надихнути на роздуми про життя та кохання.

Зібрання творів "Марко Вовчок" - це не лише цінний літературний подарунок, а й можливість побачити та оцінити велич вкладу Марка Вовчка в українську літературу. Цей набір буде чудовим доповненням до вашої бібліотеки та подарує незабутні моменти читання.

З цим товаром найчастіше купують