Ікона "Георгій Побідоносець"

Спеціальна ціна 3 880,00 ₴ Звичайна ціна 4 565,00 ₴
В наявності
Артикул
0103006004

Розмір: 25*21 см

Матеріал: мідь, посріблення, позолота

Додатково: ручна робота

Країна виробник: Україна

Ікона "Георгій Побідоносець" є одним з найбільш шанованих святих воїнів у християнській традиції. Його вважають покровителем військових, армії, тих, хто бере участь у захисті вітчизни та знедолених. Його образ символізує перемогу над злом, і він часто зображується, як переможець над драконом. Така ікона стане чудовим подарунком для співробітників збройних сил та військових, а також усім, чия робота пов'язана з ризиком та зброєю – поліцейським, пожежникам, рятувальникам на професійні свята, дні народження; державним службовцям.

Образ Святого Георгія з чудовим конем та драконом надає іконі велич і містичність. Ця ікона часто відзначається як об'єкт поклоніння і молитви, який вірянам надає силу та надію. Святому моляться про родючість землі і збереження врожаю, про захист від природних стихій, про лікування важких недуг, про допомогу в пошуку правильного шляху в житті.

Замовляйте ексклюзивний та статусний подарунок для керівників, бізнесменів, партнерів, колег у магазині елітних подарунків Elizabeth з безкоштовною доставкою по всій Україні!

З цим товаром найчастіше купують